Začínáme s Macem (verze pro Mac OS X Lion)Koupit

Druhé, aktualizované a přepracované vydání úspěšné knihy Začínáme s Macem se plně věnuje aktuálnímu operačnímu Mac OS X 10.7 Lion a je tak skvělou příručkou pro majitele počítačů Apple s tímto operačním systémem. Pozor, nejedná se o pokračování předchozí knihy! 

Na sto dvaceti osmi plnobarevných stranách a křídovém papíru (protože Apple si nic jiného ani nezaslouží) najdete praktické návody a postupy, které využijete jak při prvních krocích se svým jablečným počítačem, tak i při jeho pravidelném používání. Nečekejte sadu vzájemně nesouvisejících tipů a triků, ale kompletního průvodce všemi činnostmi, které na svém Macu můžete provádět. V knize se odráží naše dlouholeté zkušenosti s platformou Mac OS X i novou verzí Lion, stejně tak i zkušenosti čtenářů populárního magazínu SuperApple.cz. Samotná kniha vznikala na základě vašich připomínek k prvnímu vydání.

Zkrátka ZAČÍNÁME S MACEM je příručka, kterou vám Apple dluží a která by vedle vašeho počítače rozhodně chybět neměla. 

128 stranplnobarevná | křídový papír  


  

Začínáme s Macem (verze pro Mac OS X Snow Leopad)Koupit

Upozornění: tato kniha je určena pro majitele počítačů s operačním systémem MAC OS X 10.6 Snow Leopard. Verzi pro MAC OS X Lion najdete výše. 

Na sto dvaceti osmi plnobarevných stranách a křídovém papíru najdete praktické návody a postupy, které využijete jak při prvních krocích se svým jablečným počítačem, tak i při jeho pravidelném používání. Nečekejte sadu vzájemně nesouvisejících tipů a triků, ale kompletního průvodce všemi činnostmi, které na svém Macu můžete provádět. V knize se odráží naše dlouholeté zkušenosti s platformou Mac OS X, stejně tak i zkušenosti čtenářů populárního magazínu SuperApple.cz. Samotná kniha vznikala téměř rok a byla několikrát doplňována a připomínkována skutečnými Apple odborníky. 

128 stranplnobarevná | křídový papír